Informacje z rynku


WSPÓŁPRACUJEMY - Jedna umowa – oferta automatycznie w kilku agencjach nieruchomości

dodano: 20.07.2017

Skuteczna sprzedaż nieruchomości to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Sposobów jest kilka – można powiedzieć sąsiadom i znajomym, ogłosić się w prasie lub w Internecie, co jednak jeżeli pomimo poświęcenia, nakładów finansowych na reklamę oraz zaangażowania nie zadzwonił nawet jeden telefon? Powodów może być kilka: brak wiedzy o rynku nieruchomości, o panujących na nim trendach, cenach transakcyjnych, oczekiwaniach klientów kupujących, odpowiednim przygotowaniu nieruchomości, nakładach na reklamę i promocję, a w końcu rozwikłaniu aspektów prawnych.

Można wykorzystać jeszcze jedną możliwość – skontaktować się z naszą agencją nieruchomości zrzeszoną w Elbląskiej Korporacji Nieruchomości. EKN – to zespół firm, w skład których wchodzą specjaliści rynku nieruchomości, których właściciele posiadają licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, są to osoby z ogromnym – kilkudziesięciu- lub kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy przy obsłudze nieruchomości. Firmy te od wielu lat budowały i kształtowały rynek nieruchomości w regionie, a na technikach sprzedaży opracowanych w Elblągu w tej chwili pracuje wiele agencji nieruchomości w Polsce.
     
     Klient rozpoczynający współpracę z naszą z firmą zrzeszoną w Elbląskiej Korporacji Nieruchomości z chwilą zlecenia sprzedaży i podpisania umowy pośrednictwa otrzymuje gwarancję szerokiej reklamy i promocji nieruchomości. Jego oferta automatycznie rozpowszechniana jest na ośmiu stronach agencji nieruchomości zrzeszonych w korporacji, a nadto w dziesiątkach serwisów i portalach branżowych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim. Po podpisaniu umowy automatycznie otwiera się bramka z dostępem do klientów kupujących zarejestrowanych w bazach tych firm. Poprzez złożenie podpisu pod jedną umową pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości obsługą takiej oferty od razu zajmuje się kilkanaście osób – które rozpoczynają proces poszukiwania kupca. Oczywiście współpraca z doświadczonym pośrednikiem to również odpowiednie przygotowanie oferty, jej wyszacowanie, czy podpowiedź w zakresie rozwiązania problemów prawnych. Idea wymiany ofert na wyłączność między zrzeszonymi biurami do dzisiaj stanowi punkt przełomowy w jakości obsługi klientów i szybkości finalizowania transakcji.
     
     Komfort pracy ma również klient poszukujący wymarzonej nieruchomości. Wystarczy odwiedzić osobiście naszą agencję albo zajrzeć na stronę www. Od razu otwiera nam się katalog z ilością ponad 600 ofert nieruchomości. Przedstawiciel wybranej agencji posiada możliwość zaprezentowania wybranego mieszkania czy domu z całej bazy ofert. Praca z jednym pośrednikiem, który zna nasze oczekiwania, kryteria, możliwości finansowe to komfort i wygoda.
     
     Elbląska Korporacja Nieruchomości cały czas się rozwija, członkowie tej organizacji stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczą w szkoleniach, branżowych zjazdach, na bieżąco śledzą zmiany w przepisach prawa związanego z obrotem nieruchomościami. Członek tej organizacji musi być otwarty na współpracę z pozostałymi biurami oraz jest obowiązany do przestrzegania zasad etyki oraz standardów zawodowych pośrednika, wypracowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

© 2018 Agencja Baranowski. Projekt i wykonanie GaleoGrupa.pl