AGENCJA NIERUCHOMOŚCI "BARANOWSKI" Anna Kraszewska

Jesteśmy Firmą o wieloletniej tradycji, działamy na rynku nieruchomości od 1991 roku. Jako najstarsze lokalne biuro nieruchomości posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Zawdzięczamy to zdobywanym przez lata doświadczeniom, wysokim kwalifikacjom właściciela i naszych pracowników, jak również zaufaniu, jakim obdarzacie nas Państwo od lat.

Wiemy, że Klientom zależy na współpracy z pośrednikami nieruchomości, którzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, są rzetelni w swoim działaniu oraz dążą do osiagnięcia najlepszych wyników swojej pracy. Dlatego bardzo ważne jest dla nas budowanie relacji, zaufania i wzajemnego szacunku z każdym naszym Klientem.

 Doskonała znajomość rynku nieruchomości pozwala na rzetelną obsługę powierzanych nam transakcji. Mamy wypracowane i ustalone procedury działania. Zawsze chętnie służymy Państwu swoją wiedzą i radą.

Nasza działalność to profesjonalne i skuteczne pośrednictwo obejmujące transakcje sprzedaży, wynajmu, kupna nieruchomości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania, domy, grunty i nieruchomości komercyjne.

Pracujemy tylko na podstawie umowy pośrednictwa jasno określającej zasady współpracy. W swojej bazie posiadamy wyłącznie sprawdzone nieruchomości tj. każda powierzona nam nieruchomość ma zweryfikowany stan prawny, z nami możesz czuć się bezpiecznie. Mamy jasne warunki wynagrodzenia - które pobieramy tylko za efekt naszej pracy tj. zrealizowaną transakcję.

Zapewniamy pełną obsługę formalno-prawną powierzanych nam transakcji. Dzięki znajomości rynku nieruchomości pomożemy ustalić prawidłową cenę rynkową; przedstawiamy Państwu naszą opinię w zakresie prawdopodobnej ceny, następnie ustalamy właściwą strategię i marketing nieruchomości. Nadzór nadkażdą transakcją prowadzony jest przez licencjonowanego pośrednika. Aktywnie uczestniczymy w całym procesie realizacji transakcji. Służymy Państwu doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami; doradztwem prawnym. Przy zakupie nieruchomości gwarantujemy również pomoc w wyborze kredytu na zakup nieruchomości; zapewniamy spotkanie z naszym doradcą finansowym, który dobierze dla Państwa ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

 Zapraszamy do współpracy!

Anna Kraszewska

 

*Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami: Anna Kraszewska nr licencji wydanej przez ministra infrastruktury w 2005 roku - 4935.

 

 

 

© 2024 Nieruchomości Anna Kraszewska.
Projekt: Strony www GaleoGrupa