NOWOŚĆ! Polecamy wyjatkową ofertę domu w rewelacyjnej lokalizacji, sródmieście miasta przy ul. Reja!

Komplet zdjęć: https://www.elblag.nieruchomosci.pl/pl/oferta/dom-elblag-reja/11447/

Dom w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnym miejscu, w cichej i spokojnej okolicy, o bardzo dobrej komunikacji i infrastrukturze. Niewątpliwym atutem jest otoczenie budynku stanowiące zamkniętą enklawę kompleksu kilku domów w zabudowie szeregowej, z dużą ilością zieleni, funkcjonalnie zaaranżowaną częścią wspólną, z asfaltowym wjazdem na teren zabezpieczonym zamykaną bramą na pilota. Nieruchomość ta może być również sprzedana z dodatkową odrębną działką budowlaną o pow. 442 m2 oraz działką pod zabudowę garażu - wewnątrz tejże enklawy.

Budynek mieszkalny to szereg środkowy, trzykondygnacyjny, z poddaszem i garażem w bryle budynku. Każdy poziom posiada powierzchnię ok. 77 m2, dodatkowo strych do ewentuanej adaptacji.  Powierzchnia domu ok. 231 m2., działka 195 m2. Dom został zaprojektowany tak, że z powodzeniem nadaje się dla rodziny, również pokoleniowej. Układ pierwszej kondygnacji - jako poziom "zero" stwarza także możliwość prowadzenia w domu działalności gospodarczej typu gabinet, biuro, kancelaria.

Dom  wykończony jest w stylu tradycyjnym, bardzo zadbany, w stanie do zamieszkania, jego wnętrze wymaga jednak modernizacji. Dom został ocieplony, wykończony nową estetyczną elewacją. Dach kryty nową ok. 5-letnią dachówką cermiczną. Stolarka okienna PCV.  Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda miejskie. Podłogi w więkoszości pokryte mozaiką parkietową oraz deskami sosnowymi, ściany - gładzie tynkowe, tapety. Na pierwszej kondygnacji tj. niskim parterze znajduje się hol, gabinet o powierzchni 18 m2, mała łazienka z kabiną prysznicową; dalej przejście do przedpokoju z którego prowadzi wejście do garażu, spiżarni oraz wyjścia poprzez wiatrołap na stronę podwórkową. Na pierwszej mieszkalnej kondygnacji usytuowany jest pokój dzienny z przejściem poprzez podwójne dwuskrzydłowe drzwi do dużej sypialnia z wykuszem okiennym - według projektu pomieszczenia te pierwotnie stanowiły jeden obszerny salon z klimatycznym wykuszem okiennem o łącznej powierzchni 36,4 m2. Na tym poziomie znajduje się również kuchnia z jadalnią, odrębny pokój oraz łazienka z wanną. Kolejny kondygancja mieszkalna rozkładowo jest bliźniacza z pierwszą tj. usytuowane są tu 3 pokoje, w tym jeden z balkonem, kuchnia i łazienka. Ostatnia kondygnacja to poddasze do adaptacji, z ocieplonym dachem, wyprowadzonymi mediami. W bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 22 m2, z bramą na pilota, z wjazdem od zamkniętego podwórka. Ze względu na rozkład, dom może pełnić funkcję domu dwurodzinnego. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest doskonała poszukiwana lokalizacja, która zapewnia komfort mieszkania w śródmieściu miasta.  Dodatkowo mozliwość zakupu odrębnej działki przy domu, o powierzchni użytkowej 442 m2, w cenie 170.000 zł, działka budowlana, pod zabudowę domu jednorodzinnego, z asfaltowym wjazdem od strony podwórka, sprzedawana wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, na miejscu pełne uzbrojenie. Kolejnym atutem jest możlwość nabycia kolejnej odrębnej działki pod budowę garażu murowanego o powierzchni 31 m2 za cenę 30.000 zł.

Cena domu 620.000 zł

W rozliczeniu możliwe mieszkanie 1,2-pokojowe.

Zapraszamy do obejrzenia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości  należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

 

© 2022 Nieruchomości Baranowski. Projekt: Strony www GaleoGrupa